JUHUHU, NOVO VRTČEVSKO LETO JE TU!

Poletja je konec in ponovno se vsi spočiti in željni novih dogodivščin vračamo nazaj v vrtec. Medse sprejemamo nove prijatelje, se z njimi igramo in jih po potrebi, ko pogrešajo svoje mamice in očke, tudi malo potolažimo.

V najmlajši skupini pri Sončkih se predvsem crkljamo, pri Luncah že gremo na krajši sprehod okrog cerkve in po poti opazujemo malega polžka, ki nam je prekrižal pot. Pa še gobo smo opazili, ko smo bili na sprehodu in nabrali smo nekaj divjega kostanja, da bomo lahko ustvarjali.

Pri Zvezdicah pletemo mrežo prijateljstva, pri Iskricah pa že ustvarjamo. S kredami rišemo naše umetnije po asfaltu.

Obiskali smo tudi bližnja igrala, ki so za nas že pravi adrenalinski park, kjer smo uživali v toplem dopoldanskem soncu.

Pri Oblačkih smo odšli v gozd, kjer smo opazovali spreminjanje narave, kot nalašč pa se je v naši neposredni bližini prikazala še veverica. Ker smo bili tiho, smo jo lahko kratek čas tudi opazovali.

Pri Kapljicah pletemo mrežo prijateljstva in pihamo barvaste mehurčke, ki na naših kapljicah pustijo lep odtis.

The gallery was not found!