LUTKOVNA PREDSTAVA NERODNA MIŠKA MARJANCA

Veseli smo, da v letošnjem letu lahko ponovno sodelujemo s Kulturno-umetniškim društvom Teater za vse Jesenice.

V četrtek, 14. 10. 2021, je bila na sporedu prva predstava z naslovom Nerodna miška Marjanca.

Govorila je o mali miški Marjanci, ki si je v poletni vročini želela plavati v ribniku, pa ni smela, ker ni znala. Lahko bi skočila v kakšno lužo, da bi vsaj malo počofotala, pa ni bilo nikjer nobene. Pa se je pred njo nenadoma pojavila skleda mleka, ki bi bila prav tako lahko luža.

In ker muca Toneta, lastnika sklede, ni bilo v bližini, si je Marjanca privoščila kopel. Čofotala je in čofotala, dokler skleda ni padla na tla. Seveda se je polilo tudi mleko. In Marjance je postalo strah, kaj bo, ko bo muc Tone odkril, da je nekdo polil njegovo mleko.

Sprva mu ni upala povedati, da je za nesrečo z mlekom kriva ona. Na koncu pa je vseeno zbrala pogum in mu vse priznala.

The gallery was not found!