ŠPORTNI DAN – POHOD NA ŠMARJETNO GORO

Prvi septembrski dnevi so bili zares lepi in prav poletno topli. Vreme je bilo kot nalašč primerno za »skok« 😊 na Šmarjetno goro, kamor se otroci iz skupine Oblački in Kapljice vsako leto zelo radi povzpnemo.

In tudi letos ni bila nobena izjema.

Na lepo sončno jutro smo se takoj po zajtrku uredili, preobuli v športne čevlje in odšli po poti, ki vodi na vrh Šmarjetne gore. Med hojo smo opazovali naravo, poslušali ptičje petje, se pogovarjali, po potrebi pa tudi vzpodbujali drug drugega, še posebej na koncu, ko smo bili vseeno že malo utrujeni. Ampak naš trud je bil kmalu poplačan, saj smo zagledali cerkvico in tako smo vedeli, da smo na cilju.

In ker smo tako lepo hodili, so imele vzgojiteljice za nas v svojih nahrbtnikih tudi sladko presenečenje – nekaj za moč, ki smo jo potrebovali, da smo lahko potem prišli nazaj do vrtca, kjer nas je že čakalo toplo kosilo. 😊

 

The gallery was not found!